• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Z jakich przyczyn grywam u bukmacherów?
Tak naprawdę znam niezliczoną ilość ludzi – głównie facetów, którzy lubią zakłady bukmacherskie. Świetnie znam tę dziedzinę, bo osobiście gram u bukmacherów przynajmniej dekadę. Chociaż oczywiście w trakcie kariery niestety nie wygrałem zbyt wielu pieniędzy, to w sumie tak czy siak będę nieustannie grał u bukmacherów!
Dlaczego? Cóż, fakty są takie, że zasadniczo to moja sytuacja jest taka, iż kocham ten dreszczyk emocji – gdy zdarza mi się obstawić zakłady bukmacherskie za znaczącą część wypłaty, nareszcie czuję, że żyję. Chciałbym w następnej części tekstu napisać nieco na temat prawidłowego typowania meczów.
Myślę, że aktualnie fani obstawiania meczów mają sporo łatwiejsze zadanie – przecież bez żadnego problemu można natrafić na takie typy bukmacherskie, które być może nie są pewniakami, lecz mogą jakoś ochronić nas przed popełnieniem błędu. A więc jeśli chcesz postawić na Juventus Turyn w spotkaniu z Chelsea Londyn, lecz dowiadujesz się, iż znaczna grupa typerów optuje za drugą ekipą, ponieważ chociażby są dużo lepiej przygotowani fizycznie, po prostu możesz dokładnie przemyśleć swoją strategię. Nadal będę grywał u bukmacherów, Tobie również to radzę. Chyba, że nie ukończyłeś 18 lat.

Więcej informacji na stronie: https://fotofilm.com.pl/

Categories: Sport

Comments are closed.